Партнерство

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці 

Illustration

Виробники дверей

Для виробників міжкімнатних дверей ми пропонуємо:

1. Якість та Надійність:- Гарантована висока якість продукції.- Дотримання всіх стандартів безпеки та нормативів.2. Асортимент:- Різноманітність дизайнів і видівпродукції.3. Гибкі Умови Поставок:- Різноманітні опції поставок залежно від обсягу замовлення.- Можливість партійного та оптового замовлення.4. Індивідуальні Замовлення:- Можливість індивідуальних замовлень і налаштування продукції під конкретні вимоги клієнта.5. Підтримка та Сервіс:- Технічна підтримка та консультації щодо продукції.- Гнучка система гарантій і повернення.6. Доступні Ціни та Знижки:- Конкурентоспроможні ціни для виробників.- Можливість знижок і бонусів залежно від обсягу замовлення.7. Маркетингова Підтримка:- Надання маркетингових матеріалів і рекламних зразків.- Спільні заходи та рекламні кампанії для просування продукції.8. Стійкість та Екологічність:- Продукція, вироблена з урахуванням принципів стійкого розвитку.- Екологічно чисті матеріали та технології.9. Логістика:- Ефективна система логістики та доставки.- Оптимізовані терміни поставок.10. Контроль Якості:- Система суворого контролю якості на всіх етапах виробництва.

Illustration

Торговельнi та будiвельнi органiзацiї

Запрошуємо до співпраці

Для просування та розповсюдження наших товарів, пропонуємо взаємовигідні умови та запрошуємо до співпраці.
Ми зацікавлені в розширенні ринку збуту нашої продукції, шукаємо дилерів і торгових представників у всіх регіонах України, а також країнах ЄС. Укладаємо довгострокові контракти з можливість надання виключних прав у регіоні.
Наша компанія пропонує якісні товари за конкурентоспроможними цінами. Партнерство з нашою компанією, неодмінно позитивно вплине на розвиток і функціонування Вашого бізнесу.
Вимоги до партнерів та дилерів:- Досвід роботи реалізації аналогічних товарів і послуг, наявність активної клієнтської бази.- Виконання обсягів продажів, що відповідають ємності ринку свого регіону.- Розвиток взаємовідносин з бізнесом B2B.- Бажання розвиватися і розширювати свій бізнес.
Якщо Ви бажаєте, стати партнером, представником або дилером нашої компанії, або у Вас виникли додаткові питання, звертайтеся до нас в офіс за контактними телефонами або надсилайте нам запит, і ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом!

Illustration

Iнтернет-магазини

Запрошуємо до співпраці

Шановні партнери. У нас на сайті відкрито спеціальний розділ для обміну даними для сайтів-партнерів. Якщо у вас є власний сайт і ви зацікавлені в розширенні свого асортименту, то можете скористатися нашим вивантаженням товарів для вашого сайту. Наповнення власного сайту ніколи ще не було так просто. Завдяки нашому вивантаженню (базі даних) ви легко зможете розмістити на своєму сайті наші товари. По кожному товару надано всю необхідну інформацію: найменування, артикул, опис, ціни, розміри, колір, картинки тощо.

Для того щоб почати працювати з нами, вам слід зареєструватися на сайті, зателефонувати нашому менеджеру і сказати, що ви хочете отримати доступ до обміну даними. Після цього ми відкриваємо вам доступ. Наш файл обміну даними дозволить вам без великих трудовитрат розмістити товари на вашому сайті. Файл обміну представляє з себе іде посилання.

На жаль, для додавання товарів на сайт, вам, скоріше за все, будуть потрібні послуги програміста. Завдання програміста зводиться до того, щоб обробити цей файл, завантажити вам на сайт і налаштувати періодичне оновлення. Файл з даними регулярно оновлюється у нас на сервері, і ви завжди зможете мати у себе на сайті актуальну номенклатуру. Формат файлу спеціально максимально спрощений, для того, щоб програмісту було максимально просто працювати з цим файлом, тим самим скорочується час на розробку і знижуються витрати на всю інтеграцію системи на ваш сайт.

Доступ до нашого каталогу (вивантаження) повністю безкоштовний. Це дасть вам змогу з мінімумом витрат почати працювати з нами.

Ми готові забезпечити повноцінну підтримкуна кожному етапі вашого досвіду з нам

Illustration

Умови спiвпрацi

Документи, що містять відомості про контрагента:
• Картка клієнта (форма додається), заповнена та підписана керівником або уповноваженим представником контрагента.
• Засвідчена контрагентом копія свідоцтва про державну реєстрацію контрагента - юридичної особи або індивідуального підприємця.
• Засвідчена контрагентом копія свідоцтва про взяття на облік у податковому органі контрагента - юридичної особи або індивідуального підприємця.
• Завірені контрагентом копії свідоцтва/ виписка (для юридичних осіб) або до виписка (для індивідуальних підприємців).

Документи, що підтверджують повноваження особи, яка підписує договір, зразок їхнього підпису:
• Завірені Покупцем копії Статуту та всіх зареєстрованих змін до нього (для юридичних осіб).
• Оригінал заповненої належним чином довіреності на представника, якщо договір буде підписуватися представником Покупця (форма довіреності додається).
• Копія паспорта індивідуального підприємця.
• Копія паспорта особи, яка підписує договір (якщо в довіреності не достовірний зразок її підпису).
• Копія паспорта або іншого документа зі зразком підпису керівника юридичної особи, що діє на підставі Статуту (рекомендується).
Документи для співпраці:
• Договір (у форматі PDF, 112.58 KB)
• Додатки до договору (у форматі PDF, 54.83 KB)

Illustration

Пiдтримка продажiв

Ось як ми готові допомогти вам:
1. Консультації та Експертна Думка:
Наші досвідчені фахівці завжди готові відповісти на ваші запитання, надати консультації щодо вибору продукції та поділитися своєю експертною думкою.
2. індивідуальний підхід:
Ми розуміємо, що кожен клієнт унікальний. Тому ми готові адаптувати наші послуги та пропозиції під ваші конкретні потреби.
3. технічна підтримка:
Якщо у вас виникнуть технічні питання або складнощі з установкою, наші фахівці готові надати технічну підтримку, щоб переконатися, що ваш досвід використання продукції бездоганний.
4. навчання та семінари:
Ми проводимо навчальні заходи та семінари для наших клієнтів, щоб поділитися знаннями та новітніми трендами в галузі.

5. Маркетингова Підтримка:
Надання рекламних матеріалів, брошур, зразків і стендів для підтримки вашої маркетингової діяльності.
6. Гнучкі Умови:
Ми готові обговорити індивідуальні умови співпраці, враховуючи ваші вимоги та особливості бізнесу.
7. Постпродажне обслуговування:
Наша турбота про вас не закінчується після покупки. Ми готові надати післяпродажне обслуговування і вирішити будь-які питання, з якими ви зіткнетеся.
З упевненістю можемо сказати, що ваш досвід з нами буде не тільки приємним, а й підтримуваним нашою командою професіоналів. Зв'яжіться з нами в будь-який час, і ми із задоволенням вам допоможемо.