Дизайн-радіатор Presto 1600*800/6

Дизайн-радіатор Presto 1600*800/6

  • Модель: ПСе001п
  • Код товару: ПСе001п
  • 18664 грн
Нет в наличии

Сучасні вироби ТМ Paladii®  перетворились у зручний засіб створення термічного комфорту та дизайнерської прикраси  приміщення. 

Дизайн-радіатор Presto 1600*800/6 - це унікальний вертикальний радіатор для стильного інтер'єру. Має строгі лінії та складається з вертикальних квадратних профілів. Такий прилад успішно поєднує в собі високу якість та естетичний зовнішній вигляд. Він гармонійно впишеться в сучасний інтер'єр і подарує йому затишок та комфорт. А вбудоване дзеркало надасть монументального та солідного вигляду і послужить додатковим дизайнерським елементом кімнати, у якій ви розмістите цей витвір мистецтва.  Стильний білий колір надасть будь-якому приміщенню сучасного вигляду і вигідно підкреслить хороший смак господаря.

Дизайнерський радіатор Presto – це поєднання привабливого зовнішнього вигляду і  мінімалізму. Він прекрасно виконує свої функції і гарантує тепло та високу ефективність.  Виготовлений в Україні вітчизняною компанією ТОВ "Авкакомфорт". Має гарантію 5 років. Дана модель має електронний регулятор, який дозволяє регулювати часовий та температурний режими. 

Потрібна консультація?

Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

або зателефонуйте за номером

phone icon +38 044 494 28 04 - з питань рушникосушки та дверної фурнітури