Дизайн-радіатори PALADII від виробника

Presto 1600*800/6
Код товару: ПСе001п
Дизайнерські радіатори

Presto 1600*800/6

Ціна: 18664 грн

Vivo 1400*210/4 чорний
Код товару: ВВе002п
Дизайнерські радіатори

Vivo 1400*210/4 чорний

Ціна: 18676 грн

 Marciale 1600*1000/10
Код товару: МАе002п
Дизайнерські радіатори

Marciale 1600*1000/10

Ціна: 22580 грн

Потрібна консультація?

Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

або зателефонуйте за номером

phone icon +38 044 494 28 04 - з питань рушникосушки та дверної фурнітури

Основною функцією елементів будь-якої системи опалення є підтримання комфортної температури повітря у звичайному або дизайнерському приміщенні у холодну пору року. Але громіздкі старомодні конструкції зі стандартним дизайном давно втратили популярність, а їм на зміну прийшли електричні дизайнерські рушникосушки та дизайн радіатори. Розберемося, як підібрати декоративний радіатор опалення для конкретного приміщення за найвигіднішою ціною, які основні критерії вибору конструкції та де можна купити дизайнерські радіатори у Києві?

Дизайн радіатори опалення: види

Дизайнерські батареї призначені не тільки для опалення кімнати. Вони також є важливим дизайнерським елементом у загальному інтер'єрі приміщення, надаючи йому неповторного стилю. Вертикальні дизайнерські конструкції та дизайнерські рушникосушки відрізняються компактними розмірами, привабливим дизайном і можуть мати різноманітну форму, яка найкраще підходить для навколишнього оточення.

Дизайн радіатор підбирається з урахуванням головних особливостей і дизайну конкретного приміщення. Види дизайнерських радіаторів опалення:

Як потрібно підбирати дизайнерські радіатори опалення для приміщення

Дизайнерські радіатори опалення у Києві слід вибирати не тільки з урахуванням особливостей дизайну конкретного інтер'єру. Якісні дизайнерські батареї мають ряд певних характеристик, які дозволяють експлуатувати вертикальну дизайнерську конструкцію із максимальною ефективністю.

Основні критерії вибору дизайнерського радіатора:

  1. Зовнішній вигляд дизайн радіаторів. Виріб повинен мати такий дизайн, який найкращим чином підійде для дизайнерського інтер'єру конкретного приміщення. Дизайнерський радіатор опалення повинен мати продуману форму і відповідний розмір. Такі дизайн радіатори добре виконують свою дизайнерську та практичну функції.
  2. Особливості установки обраної моделі. Електричні дизайн радіатори підключаються до джерела електроенергії, тому їх розміщують біля мережевих розеток.
  3. Матеріал дизайнерської батареї. Якісний декоративний радіатор опалення виготовляється із нержавіючої сталі. Цей матеріал відрізняється довговічністю та міцністю, не втрачає привабливий дизайнерський вигляд навіть з плином часу на відміну від сталі з хромованим покриттям.
  4. Потужність дизайнерського радіатора. Цей параметр підбирається з урахуванням площі опалення. Для просторих дизайнерських інтер'єрів обирають великі дизайн радіатори або встановлюють кілька невеликих дизайнерських батарей. Невелику кімнату можна обігріти за допомогою компактної моделі дизайнерського радіатора із нержавіючої сталі.
  5. Вплив дизайнерських радіаторів на мікроклімат у приміщенні. Вертикальні дизайнерські батареї опалення ідеально доповнюють дизайн інтер’єру і створюють в кімнаті комфортні умови. Якісні дизайнерські радіатори добре обігрівають кімнату, не накопичують пил і не сушать повітря.

Дизайнерські радіатори в Україні: де купити?

Дизайнерські радіатори для опалення будь-яких інтер'єрів можна купити у будь-якому місті України, оформивши доставку до свого населеного пункту. Замовити дизайнерські радіатори у Києві найпростіше через офіційний сайт виробника PALADII, підбираючи дизайн конструкції під конкретний інтер'єр.

Електричні дизайнерські радіатори від виробника виготовляються із нержавіючої сталі. Продукція PALADII має ряд переваг:

Дизайнерські вироби від виробника можна придбати у будь-якому місті України. Використовуючи перераховані критерії відбору, легко знайти оптимальний варіант дизайнерської конструкції. Такий виріб ідеально доповнить будь-який інтер'єр, буде ефективно обігрівати площу приміщення та обов'язково додасть інтер'єру стильного та унікального дизайну.