Власний імпорт

Наша компанія імпортує дверну фурнітуру безпосередньо від заводу-виробника з Китаю під зареєстрованою власною торговою маркою PALADII®.
Система по створенню виробництва в Китаї запозичена у європейських фабрик і грамотно перероблена на східний манер. Китайці-дуже працездатна нація, знаходяться в постійному пошуку і розвитку. За останні 10 років в китайських університетах були розроблені і запатентовані сотні нових розробок, які відразу впроваджуються на виробництві.
 
Для досягнення високого технічного потенціалу своїх продуктів, китайські виробництва обладнують свої науково-технічні центри за останнім словом техніки, що дає їм можливість відповідати за якість продуктів від партії до партії, а це є основним фактором при виборі партнера.
 
Замовлення ми розміщуємо на заводах, які виробляють продукцію на європейські ринки і ринок США. Контроль якості та отборка товару відбувається на кожному етапі технічними фахівцями нашої компанії.
Власний імпорт
Власний імпорт має ряд переваг, які роблять нашу торгову марку впізнаваною і привабливою для оптових покупців:
  • Основна вигода нашого прямого імпорту полягає у відсутності посередників, які отримують свою частку в такому ланцюжку. Таким чином, укладаючи контракт безпосередньо з заводом-виробником, ми отримуємо більш вигідну вхідну ціну. Прямий імпорт дозволяє компанії, виключаючи посередників, встановлювати набагато доступніші для покупця ціни.
  • Ще одна важлива перевага-розширення асортименту. При використанні власного імпорту ми отримуємо доступ до набагато більш широкому вибору як постачальників, так і товарів. Це дозволяє не тільки формувати унікальний асортимент, а й оптимізувати витрати на його виробництво.
  • При використанні власного імпорту ми самі координуємо поставки товарів і, відповідно, можемо більш точно  планувати обсяги замовлень і час їх розміщення в асортименті, що, в свою чергу, забезпечує безперебійне присутність товарів у продажу.

Наша продукція включає такі категорії як: замки, ручки на РОЗЕТ і накладки, універсальні і знімні петлі, циліндрові механізми (стандартні і з підвищеним ступенем захисту).

Придбати всю дверну фурнітуру Ви можете як в наших інтернет-магазинах, так і на інших торгових майданчиках України.

Дверна фурнітура

Корпус замка циліндровий під ручку PALADII 85*50*18 410..
Код товару: ПЗ009
Очікується
Дверні замки під циліндр

Корпус замка циліндровий під ручку PALADII 85*50*18 410..

Ціна 255 грн

PALADII ручка розет алюміній квадратна AL РЕБЕКА BN чор..
Код товару: ПР157
В наличии
Дверні ручки

PALADII ручка розет алюміній квадратна AL РЕБЕКА BN чор..

Ціна 552 грн

PALADII ручка розет алюміній квадратна AL МАРГО PW біла..
Код товару: ПР137
В наличии
Дверні ручки

PALADII ручка розет алюміній квадратна AL МАРГО PW біла..

Ціна 233 грн

Наші партнери

Леруа
Эпицентр
33 кв м
Город дверей
Розетка
27юа
Олди
Стиилус
Долмосвіт
Алло
Будмен
Або
Новапя линия