Публічний договір (оферта)

на замовлення, купівлю, продаж та доставку товарів

Цей договір між ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ ЕКСПРЕС ЛОК», надалі «Продавець» і користувачем послугами інтернету-сайту, надалі - «Покупець», є договором доручення на замовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення, придбання і доставки товарів через інтернет-сайт paladii.ua. Покупець, діючи з метою придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі – Договір) на наступних умовах.

 

1. Визначення термінів

1.1. Публічна оферта (далі – «Оферта») - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - «Договір») на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи всі Застосування.

1.2. Замовлення – вирішення Замовника замовити товар і його доставку, оформлене в Інтернет-магазині і доручення на придбання і доставку товарів.

 

2. Загальні засади

2.1. Приведена нижче інформація є офіційною пропозицією (офертою) Інтернет -магазина paladii.ua будь-якій фізичній особі (далі - Покупець) укласти договір купівлі-продажу товарів. Вказаний договір є публічним, тобто згідно із статтею 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців.

2.2. Згідно із статтею 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов даної пропозиції (оферти), що підтверджує укладення Договору купівлі-продажу товарів на запропонованих нижче умовах, є факт оформлення і підтвердження замовлення.

2.4. Оформленням замовлення Покупець підтверджує узгодження і безумовне прийняття ним умов справжньої пропозиції (оферти).

2.5. Укладаючи Договір (тобто акцептуючи умови справжньої Пропозиції (Оферти) шляхом оформлення Замовлення), Покупець підтверджує наступне:

а) Покупець цілком і повністю ознайомлений, і згоден з умовами справжньої пропозиції (оферти);

б) він дає дозвіл на збір, обробку і передачу персональних даних на умовах, визначених нижче в Застереженні відносно збору, обробки і передачі персональних даних дозвіл на обробку персональних даних діє протягом всього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого терміну після закінчення його дії. Окрім цього, укладенням Договору Покупець підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України "Про захист персональних даних", про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцеві з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для здобуття рахунків, актів і інших документів. Покупець також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ і передавати його персональні дані третім особам без яких- небудь додаткових повідомлень Покупеця, не змінюючи при цьому мету обробки персональних даних. Об'єм прав Покупеця, як суб'єкта персональних даних згідно із Законом України "Про захист персональних даних" йому відомий і зрозумілий.

 

3. Вартість товару

3.1. Ціна на кожну позицію Товару вказана на сайті Інтернет-магазину.

3.2. Продавець має право в односторонньому порядку змінити ціну на будь-яку позицію Товару.

3.3. У випадку зміни ціни на замовлений Товар Продавець зобов'язується проінформувати Покупця про зміну ціни Товару.

3.4. Покупець має право підтвердити або анулювати Замовлення на придбання Товару, якщо ціна змінена Продавцем після оформлення Замовлення.

3.5. Зміна Продавцем ціни на оплачений Покупцем Товар не допускається.

3.6. Продавець вказує можливі варіанти доставки Товару на сайті Інтернет-магазину або повідомляє Покупця при оформленні замовлення Оператором.

3.7. Зобов'язання Покупця по оплаті Товару вважаються виконаними з моменту вступу Продавцеві грошових коштів.

3.8. Розрахунки між Продавцем і Покупцем за Товар здійснюються способами, вказаними на сайті Інтернет - магазина в розділі «Доставка і оплата товару»

 

4. Оформлення замовлення

4.1. Замовлення Товару здійснюється Покупцем через Оператора по телефону: +38 044 494 28 04, +38 050 469 21 54 або через сервіс сайту Інтернет-магазину paladii.ua.

4.2. При реєстрації на сайті Інтернет-магазину Покупець зобов'язується надати наступну реєстраційну інформацію:

4.2.1. Прізвище, і'мя, по-батькові Покупця;

4.2.2. Адреса, за якою слід доставити Товар;

4.2.3. Адреса електронної пошти;

4.2.4. Контактний телефон.

4.3. Найменування, кількість, артикул, ціна вибраного Покупцем Товару вказуються в корзині Покупця на сайті Інтернет-магазину.

4.4. Якщо Продавцеві необхідна додаткова інформація, він має право запитати її у Покупця. В разі не надання необхідній інформації Покупцем, Продавець не несе відповідальності за надання якісної послуги Покупцеві при покупці товарів інтернеті-маркеті.

4.5. При оформленні Замовлення через Оператора (п. 4.1. Справжньої Оферти) Покупець зобов'язався надати інформацію, вказану в п. 4.2. Справжньої Оферти.

4.6. Прийняття Покупцем умов справжньої Оферти здійснюється за допомогою внесення Покупцем відповідних даних до реєстраційної форми на сайті інтернету-магазина або при оформленні Замовлення через Оператора. Після оформлення Замовлення через Оператора дані про Покупця реєструються в базі даних Продавця.

4.7. Покупець несе відповідальність за достовірність наданої інформації при оформленні Замовлення.

4.8. Договір купівлі-продажу дистанційним способом між Продавцем і Покупцем вважається поміщеним з моменту електронного оформлення замовлення на сервісі сайту інтернету-магазина або видачі Продавцем Покупцеві касового або товарного чека або іншого документа, підтверджуючого оплату Товару.

 

5. Доставка та передача товару покупцю

5.1. Способи, порядок і терміни доставки товарів вказані на сайті в розділі «Доставка і оплата». Порядок і умови доставки замовленого товару Покупець погоджує з оператором інтернету-маркету у момент оформлення покупки.

5.2. Самовивіз товару:

5.2.1. Після формування заявки покупець може здійснити розрахунок і отримати свій товар за адресою: м. Київ, вул.. Попудренка, буд. 52, к. 47 з 10.00 до 17.00 в будні.

5.2.2. Право власності і ризик випадкової втрати або пошкодження товару переходить до Покупця або його Представника з моменту здобуття товару і підписання Сторонами товарного чека і замовлення ( доручення на придбання і доставку товару) на доставку.

5.3. Доставка товару здійснюється згідно з умовами доставки, які вказані на сайті https://paladii.ua/.

5.4. При отриманні товару Замовник повинен у присутності представника кур'єра перевірити відповідність Товару якісним і кількісним характеристикам (найменування товару, кількість, комплектність, термін придатності).

5.5. Покупець або Представник Покупця при прийманні товару підтверджує своїм підписом в товарному чеку і замовленні на доставку товарів, що не має претензій до кількості товару, зовнішнього вигляду і комплектності товару.

 

6. Повернення товару

6.2. Повернення непідакцизного товару належної якості можливий у випадку, якщо збережені його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, підтверджуючий факт покупки і умови замовлення вказаного товару.

6.3. Замовник не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-певні властивості, якщо вказаний товар може бути використаний виключно Споживачем, який його придбав (в т.ч. Не стандартні, за бажанням Замовника, розміри і інше). Підтвердженням того, що товар має індивідуально-певні властивості, є відмінність розмірів товару і інших характеристик, що вказані в Інтернет-магазині.

6.4. Повернення товару, у випадках, передбачених законом і цим Договором, здійснюється за адресою, вказаною на сайті в розділі «Контакти».

6.5. При відмові Покупця від непідакцизного товару належної якості Продавець повертає грошові кошти у розмірі вартості такого Товару або робить заміну, за мінусом витрат продавця на доставку товару, який повертається.

6.6. Повернення суми, зазначеної в п.6.5. Здійснюється одночасно з поверненням товару.

 

7. Відповідальність сторін

7.1. Продавець не несе відповідальності за збиток, заподіяний Покупцеві унаслідок неналежного використання Товарів, заздалегідь замовлених на Сервісі paladii.ua і придбаних у Продавця.

7.2. Продавець не несе відповідальності за неналежне, невчасне виконання Замовлень і своїх зобов'язань в разі надання Покупцем недостовірної або помилкової інформації.

7.3. Продавець і Покупець несуть відповідальність за виконання своїх зобов'язань відповідно до чинного законодавства України і положень цього Договору.

7.4. Продавець або Покупець звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо невиконання є наслідком форс-мажорних обставин як: війна або військові дії, землетрус, повінь, пожежа і інші стихійні лиха, що виникли незалежно від волі Продавця і Покупця після укладення цього договору. Сторона, яка не може виконати свої зобов'язання, негайно повідомляє про це іншу Сторону.

 

Адреса та реквізити:

ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ ЕКСПРЕС ЛОК»

Адреса: 02660, м. Київ, вул.. Попудренко, буд. 52, к. 47

ЄДРПОУ 37414807

Платник ПДВ на загальних підставах

Свідоцтво ПДВ №100314783

ІПН 374148026529

р/р 26001052647534 в ПАТ КБ « Приватбанк» м. Дніпропетровськ

МФО 300711

Мастеркарт Віза

Дверна фурнітура

Корпус замка циліндровий під ручку PALADII 85*50*18 410..
Код товару: ПЗ009
Очікується
Дверні замки під циліндр

Корпус замка циліндровий під ручку PALADII 85*50*18 410..

Ціна 255 грн

PALADII ручка розет алюміній квадратна AL РЕБЕКА BN чор..
Код товару: ПР157
В наличии
Дверні ручки

PALADII ручка розет алюміній квадратна AL РЕБЕКА BN чор..

Ціна 552 грн

PALADII ручка розет алюміній квадратна AL МАРГО PW біла..
Код товару: ПР137
В наличии
Дверні ручки

PALADII ручка розет алюміній квадратна AL МАРГО PW біла..

Ціна 233 грн

Наші партнери

Леруа
Эпицентр
33 кв м
Город дверей
Розетка
27юа
Олди
Стиилус
Долмосвіт
Алло
Будмен
Або
Новапя линия