Наше виробництво

Наша компанія була заснована на порозі третього тисячоліття, в 2000 році. Ми починали з малого, орендували площу під виробництво, використовували мінімум найпростішого обладнання, команда складалася всього з 4 співробітників. Єдина продукція, яку ми виробляли на зорі своєї діяльності, - змійовики. Попит на них дав поштовх до подальшого розвитку, збільшення обсягів виробництва, розширення штату, оснащенню новим обладнанням. Вже через 3 роки до ділянки, де здійснювалося згинання та різання труб, приєдналася зварювальна ділянка. Було налагоджено виробництво дизайнерських радіаторів, які сьогодні складають важливу частину нашого асортименту.

За ці роки, модернізуючи виробничо-технічну базу, розширюючи штат співробітників і підвищуючи їх кваліфікацію, рівень майстерності, ми виросли до підприємства з солідними масштабами виробництва та асортиментом продукції. На сьогоднішній день в нашому активі:

  • виробничі потужності, зосереджені на площі понад 1800 м2, в м. Бровари;
  • півсотні фахівців високої кваліфікації;
  • сучасне металообробне обладнання;
  • асортимент електричних і водяних рушникосушок, що постійно розширюється - більше 200 найменувань виробів, близько 30 моделей, об'єднаних в 4 колекції.

Торгова марка Paladii відома українським споживачам уже 10 років. В даний час на ринку представлено 2 категорії продукції цього бренду - дверна фурнітура, яка виготовляється спеціально для нашої компанії за кордоном (власний імпорт), і рушникосушки власного виробництва. Складові бездоганної якості нашої продукції:

  • досвід і майстерність фахівців, задіяних на виробництві;
  • використання новітнього обладнання та прогресивних технологій різання, зварювання, шліфування, полірування;
  • застосування нержавіючої сталі AISI 304, висока якість якої підтверджена сертифікатами;
  • багаторівневі випробування.

Відмінні експлуатаційні характеристики, довговічність і функціональність рушникосушок поєднуються з привабливим сучасним дизайном. А електричні моделі з регулятором температури вигідні в експлуатації, дозволяють оптимізувати витрати електроенергії. Ми відповідаємо за якість своїх рушникосушок та надаємо гарантію виробника:

Широта асортименту, наявність моделей різних цінових категорій, з простим і вишуканим дизайном, безвідмовність, тривалий термін служби роблять рушникосушки Paladii затребуваними і популярними. Їх купують в різних регіонах України. В даний час наша компанія є одним з провідних українських виробників рушникосушок з нержавійки, утримує позицію в трійці лідерів. Важлива складова нашого успіху - налагоджена до дрібниць технологія виробництва, контроль якості на кожному етапі.

Високоякісна сировина

Для виробництва рушникосушок використовуються труби з нержавіючої сталі AISI 304. Ми співпрацюємо виключно з провідними виробниками металопрокату, постачальниками продукції, яка відповідає міжнародним стандартам і проходить відповідну сертифікацію. Дана марка сталі відноситься до низьковуглецевої (до 8% вуглецю) і відрізняється високим вмістом легуючих добавок, хрому, марганцю та нікелю (в цілому близько 30%). Такий склад забезпечує високу міцність і довговічність, стійкість до перепадів температур і впливу агресивних середовищ, опір корозії. Крім того, сталь добре піддається обробці, пластична, гігієнічна, відрізняється привабливим зовнішнім виглядом.

Обробка заготовок

Труби круглого, квадратного, прямокутного перетину нарізаються на деталі потрібного розміру. Якщо це передбачено дизайном конкретної моделі, труби згинаються для надання потрібної форми. Використання сучасного високопродуктивного обладнання, прогресивних технологій різання забезпечує високу якість зрізу, чистоту кромки, мінімальну шорсткість і відсутність окалини. Розкрій здійснюється з високою точністю, можна виконувати складний різ під кутом. Оптимальна технологія гнуття труб підбирається з урахуванням їх діаметру, точно витримується кут вигину. Також ряд операцій по обробці заготовок виконується на токарних і фрезерних верстатах.

Безцентрове шліфування

Зменшити шорсткість поверхні дозволяє шліфування. Наше виробництво оснащене європейськими шліфувальними верстатами, в яких реалізована технологія стрічкового безцентрового шліфування. На оброблювану деталь впливає бокова поверхня циліндра з абразивним покриттям. При цьому деталь не фіксується в затискних пристроях, а спирається на підтримуючий ніж і розташовується між двома абразивними кругами (циліндрами) різного діаметру. Ведучий, меншого діаметра, обертається повільніше і змушує обертатися заготовку, а шліфувальний, більший і швидкий, здійснює її обробку. Така технологія відрізняється високою продуктивністю і забезпечує стабільне положення оброблюваної деталі, за рахунок чого підвищується якість обробки.

Електрохімічне полірування

Ідеальну гладкість і блиск вироби з металу набувають в результаті фінішної обробки - полірування. Ми застосовуємо прогресивну технологію полірування - електрополірування. Оскільки нержавіюча сталь погано піддається тонкій механічній обробці, полірування електрохімічним методом є для неї оптимальним рішенням. Мікрошорсткості усуваються в результаті занурення деталей в розчин електроліту та подачі струму. Внаслідок контакту з електролітом під дією струму найбільш виступаючі ділянки поверхні розчиняються, згладжуються. Електрохімічне полірування не тільки робить поверхню гладенькою, але і підвищує стійкість до корозії за рахунок утворення оксидної плівки. Швидкість обробки значно вища, ніж при механічному поліруванні.

Зварювання TIG

Нержавіюча сталь відрізняється низькою теплопровідністю, високим опором струму та значним температурним розширенням, що ускладнює її зварювання. Для роботи з нержавійкою застосовуються особлива технологія зварювання - аргонодугова. Інертний газ, в середовищі якого вона здійснюється, дозволяє зберегти антикорозійні характеристики сталі, які знижуються під час зварювальних робіт на повітрі. TIG - це зварювання в захисному середовищі із застосуванням вольфрамового електрода, який не плавиться і дозволяє підтримувати високу температуру дуги, достатню для плавлення нержавіючої сталі. TIG - досить складна технологія, якість зварювання в значній мірі залежить від зварювального обладнання. Ми застосовуємо зварювальні інвертори австрійського бренду Fronius. Вони відрізняються високим ступенем автоматизації, мають цифрове управління, широкий набір додаткових опцій, забезпечують стабільну дугу та бездоганну якість, чистоту зварного шва.

Збирання та випробування

При складанні електричних рушникосушок використовується нагрівальний елемент сухого типу. За рахунок відсутності всередині рідкого теплоносія він відрізняється збільшеним терміном служби і економічним енергоспоживанням. Електричну схему монтують кваліфіковані фахівці, після складання проводиться перевірка в кілька етапів для підтвердження працездатності та безпеки експлуатації приладу. Водяні рушникосушки проходять випробування на міцність і герметичність. Тиск при тестуванні досягає 30 Атм. Випробування при параметрах, які багаторазово перевищують робочі в системах опалення і ГВП, дозволяє гарантувати стійкість приладу до гідроударів, запас міцності.

Упаковка

Після випробувань готові вироби упаковують в поліетиленові пакети, а потім в картонні коробки. Така упаковка забезпечує захист від забруднень, вологи, подряпин в процесі зберігання і транспортування.

Організація зберігання

Упаковані рушникосушки надходять на склад готової продукції, де акуратно складаються на стелажі і зберігаються до відвантаження покупцям. Склад грамотно спроектований, створені умови для безпечного зберігання товару та швидкого зручного доступу складської техніки до стелажів, налагоджено облік.

Наша продукція

Відгуки

Зв'яжіться з нами
marker blue07400, м. Бровари,вул. Січових Стрільців, 2 (вул.Щолківська, 2)
Надіслати

Наші партнери

Леруа
Эпицентр
33 кв м
Город дверей
Розетка
27юа
Олди
Стиилус
Долмосвіт
Алло
Будмен
Або
Новапя линия